Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KOLĘDA – ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2024

KOLĘDA – ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2024 1600 1067 Franciszkanie z Zatorza

Plan  Kolędy A.D. 2024

Kolędy dodatkowe dla tych, którzy nie mogą być obecni w wyznaczonym czasie. Prosimy o zgłaszanie mailowo, w zakrystii lub kancelarii.

Poniedziałek 8. stycznia (od godz. 16:00)

1/ ul. Kasprowicza 18A / 22 / 24

2/ ul. Kasprowicza 26 / 28 / 30 / 32 / 34 / 36A / 36B / 38

3/ ul. Klasztorna (cała)

4/ ul. Kolejowa 6 / 7 / 8 / 9

Wtorek 9. stycznia (od godz. 16:00)

1/ ul. Kolejowa 15 / 16

2/ ul. Kraszewskiego 1 / 2A / 2B/

3/ ul. Kraszewskiego 4 / 6

4/ ul. Nad Jarem 2

Środa 10. stycznia (od godz. 16:00)

1/ ul. Nad Jarem 2A

2/ ul. Struga 4/ 6/ 8/ i ul. Okrzei 1A / 4 / 5

3/ ul. Okrzei 14 / 14A / 15 / 17

4/ ul. Okrzei 18 / 20 / 21

Czwartek 11. stycznia  (od godz. 16:00)

1/ ul. Okrzei 22 / 22A / 23

2/ ul. Okrzei 23A / 24 / 24A

3/ ul. Okrzei 25 / 25A / 25B

4/ ul. Okrzei 26A

Piatek 12. stycznia (od godz. 16:00)

1/ ul. Okrzei 26B 

2/ ul. Okrzei 26 / 27 / 28 

3/ ul. Prusa 1 / 1A / 2 / 10 

4/ ul. Prusa 6 / 6A  i  ul. Wyspiańskiego 1 / 1A

Sobota 13. stycznia  (od godz. 14:00)

1/ ul. Prusa 7

2/ ul. Prusa 8

3/ ul. Sienkiewicza 1 / 1A / 3 / 5A

4/ ul. Sienkiewicza 2 / 2A / 4 / 4A / 6

Niedziela 14. stycznia

Poniedziałek 15. stycznia (od godz. 16:00) 

1/ ul. Sienkiewicza 5B / 7A / 7B / 9

2/ ul. Sienkiewicza 10 / 12 / 14

3/ ul. Sienkiewicza 11 / 13 / 16

4/ Sienkiewicza 11A

Wtorek 16. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 6 / 10

2/ Al. Wojska Polskiego 11 / 11a

3/ Al. Wojska Polskiego 14

4/ Al. Wojska Polskiego 14a / 14b / 14c / 15 / 15a

Środa 17. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 15b / 21 / 22 / 23 / 24

2/ Al. Wojska Polskiego 19/19a

3/ Al. Wojska Polskiego 20A (1-38)

4/ Al. Wojska Polskiego 20A (39-73)

Czwartek 18. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 20A (74-112)

2/ Al. Wojska Polskiego 20A (113-146)

3/ Al. Wojska Polskiego 20A (147-186)

4/ Al. Wojska Polskiego 24a / 25 / 26 / 26a / 27

Piątek 19. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 27a / 28 / 29

2/ Al. Wojska Polskiego 49 / 50 / 51 / 52 / 53

3/ Al. Wojska Polskiego 54 / 55 / 56 / 56a

4/ Al. Wojska Polskiego 57 / 57A / 57B

Sobota 20. stycznia 2024 r. (od godz. 14:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 60 / 61

2/ Al. Wojska Polskiego 67 / 70 / 70A

3/ Al. Wojska Polskiego 68 / 69 / 69A

Niedziela 21. stycznia 2024 r.

Poniedziałek 22. stycznia (od godz. 16:00) 

1/ Al. Wojska Polskiego 71 / 73 

2/ Al. Wojska Polskiego 74 / 74A / 74B

3/ Al. Wojska Polskiego 75 / 76

4/ Al. Wojska Polskiego 77 / 78

Wtorek 23. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 79 / 80

2/ Al. Wojska Polskiego 80a / 81

3/ Al. Wojska Polskiego 82

Środa 24. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ Al. Wojska Polskiego 83 (1- 25)

2/ Al. Wojska Polskiego 83 (26 – 50)

3/ ul. Żeromskiego 1 / 2 / 3

Czwartek 25. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ ul. Żeromskiego 4 / 5 / 5A

2/ ul. Żeromskiego 6 / 7

3/ ul. Żeromskiego 8 / 9 / 10

Piątek 26. stycznia 2024 r. (od godz. 16:00)

1/ ul. Żeromskiego 11 / 12 / 14

2/ ul. Żeromskiego 15 /  16/17  / 23 / 24 / 25

3/ ul. Żeromskiego 31 / 32 / 33

4/ ul. Żeromskiego 34 / 35 / 36